Dzień Edukacji Narodowej w ZSG w Grotnikach

Z okazji Święta Nauczyciela przedstawiciele Stowarzyszenia Linda złożyli wizytę w zaprzyjaźnionej szkole w Grotnikach. W przepięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się oficjalna uroczystość Dnia Edukacji Narodowej wraz z ceremonią pasowania na ucznia tegorocznych rezolutnych pierwszaków. Chór szkolny swym wyjątkowym brzmieniem uświetnił okolicznościowy program artystyczny. Był także program rozrywkowy, w którym uczniowie mogli zobaczyć swych nauczycieli w troszkę bardziej prywatnych zachowaniach. Bardzo nam się także podobała gala p.n. Laur Jesiennej Róży, w której uczniowie typowali swych nauczycieli do różnych kategorii – był to ranking pokazujący jak sympatyczne są relacje na linii: szkoła – społeczność uczniowska.
W imieniu Stowarzyszenia Linda złożyliśmy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia. Szczególne podziękowanie przekazaliśmy także dla p. mgr Eulalii Wiśniewskiej – nauczycielki historii, która opiekowała się uczniami przygotowującymi prace na konkurs „Uchronić od zapomnienia. Historia miejsc i rodów Ziemi Jedlickiej i okolic – historie opowiedziane”.
Serdecznie dziękujemy zaprzyjaźnionemu Zespołowi Szkół Gimnazjalnych w Grotnikach za zaproszenie na uroczystość oraz współpracę i raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego.

Relację przygotowała Iwona Ambroziak

Comments are closed.